Jõud

muusikaline noortelavastus

„Jõud“ on muusikaline noortelavastus, mis laulu, naeru ja akrobaatika kaudu räägib loo ühest klassist ja koolikiusust. Põigates viie erineva perekonna ellu, käsitletakse leina, alkoholi, vägivalda ja üksindust läbi teismelise silmade. Ehkki lavastus tegeleb tõsiste teemadega, usub see positiivsetesse lahendustesse. Kui meil on julgust rääkida nii enda kui nõrgemate eest ja kui me põgenemise asemel tegeleme oma probleemidega, on hirmul palju väiksemad silmad. Ning lootusetus olukorras tuleb alati appi sõprus. Ja armastus.

Lavastuse “Jõud” väljatoomine koostöös Forseliuse Kooliga on valitud aastal 2016 Tartu Linna kõige laste- ja noortesõbralikumaks teoks.

⬛ AITÄH

Angelika, Arti, Eliis, Evely, Fred-Eric, Hanna, Karde Mirell, Kretely, Kristhen, Lisette, Merilin, Sten-Eric, Mari-Liis Türno, Kristi Mumm, Keirin Miilmaa, Sten Arvi, Karin Tetsmann, Kristiina Praks, Indrek&Rain, Ain Nuija, Eero Ehala, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Karl Robert Saaremäe, Ringo Ramul, Timo Torp (ja suurepärane peni Ants), Julius Laak, Anija Valla Spordikeskus, Tartu Veeriku Kool, Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Tõnu-Ott Külm, Marta Peebo, Laura Niils, Raigo Niils & Noarootsi Noavabrik, Kristo Kuusik

⬛ TOETAJAD

Tartu Kultuurkapital, Eesti Kultuurkapital, Tartu linn, Iv Pluss As, Hasartmängumaksu Nõukogu, Rahvakultuuri Keskuse programm “Teater Maal”, Eesti Kultuurikapital, Froosh

⬛ ESIETENDUS

10. mail 2016 Genialistide Klubis Tartus


Autor
TFK 7. klassi õpilastööde põhjal
Lavastaja-dramaturg
Kaija M Kalvet
Kunstnik
Illimar Vihmar
Valguskujundaja
Karl Marken (Tartu Uus Teater)
Helilooja
Marten Kuningas
Liikumisjuht
Helen Solovjev
Projektijuht
Reeli Lonks
Otsemüük
Maarja Kaasik
Laval
Silver Kaljula (TEMUFI)
Mihkel Kallaste
Kaarel Targo
Jaanika Tammaru
Birgit Landberg
K 31.03 13:00 Genialistide Klubi, Tartu JÄÄB ÄRA JÄÄB ÄRA
K 05.05 13:00 Vaba Lava, Tallinn Osta pilet Osta pilet

19. veebruaril Tallinnas Vabal Laval toimuma pidanud etendus “Jõud” on edasi lükatud 5. maile. Piletid vahetatakse ümber (maarja@teatermustkast.ee). Piletilevist ostetud pileteid on võimalik ümber vahetada või tagasi osta (kirjutades aadressile tagasiost@piletilevi.ee). Kui soovite tagastada meilt ostetud pileti või olemasoleva Piletilevi piletiga pääseda hilisemale etendusele, kirjutage meile (maarja@teatermustkast.ee).

Üksik- ja grupipiletid hinnaga 11 EUR (grupisoodustus alates 15st inimesest Võrus) / 12 EUR (grupisoodustus alates 15st inimesest Tartus) / 13 EUR (grupisoodustus alates 15st inimesest Tallinnas / õpilane, tudeng, pensionär, õpetaja Võrus) / 14 EUR (tavapilet Võrus / õpilane, tudeng, pensionär, õpetaja Tartus ja Tallinnas) / 15 EUR (tavapilet) / 20 EUR (toetajapilet)

ON SAADAVAL:

  1. kirjutades otse maarja[ät]teatermustkast.ee ja sooritades ülekande meie arveldusarvele;
  2. eelmüügis Piletilevis;
  3. vabade kohtade olemasolul pool tundi enne etenduse algust kohapeal.

Igale etendusele järgneb vabatahtlik vestlusring trupi ja külalisega. Lavastuses kasutatakse muuhulgas roppu sõnavara. Soovitame lavastust tungivalt ka lapsevanematele.