Must Kast on teater, mis tegutseb alates 27. märtsist 2014 põhikohaga Tartus, Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu 51005. MTÜ Must Kast registrinumber on 80365052, ajalooga saab tutvuda siin, aga juhatuse, põhikirja ja majandusaasta aruannetega siin.

Musta Kasti asutas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 10. lend: Silver Kaljula, Mihkel Kallaste, Kaija M Kalvet, Märt Koik, Birgit Landberg, Liina Leinberg, Fatme Helge Leevald, Kristjan Lüüs, Lauri Mäesepp, Laura Niils, Lennart Peep, Rauno Polman, Sander Rebane, Jaanika Tammaru, Karl Edgar Tammi, Kaarel Targo, Kristo Veinberg.

Lavatüübina on must kast midagi sellist, mis on avatud kõigile võimalustele ja kus teatriime võib juhtuda millest iganes. Teatrina Must Kast just sellesse usubki – vormipiiranguteta maagia sündi. Teatrisse, mis ei manifesteeri end sõnades, vaid tegudes; teatrisse, mis kasvab koos oma publikuga; teatrisse, mis kunstilisi allahindlusi tegemata võib kõnetada igaüht.

ANNETUSED MEIE TEGEVUSE TOETUSEKS ON OODATUD arveldusarvele EE617700771001252597 (LHV Pank, MTÜ Must Kast). Oleme kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja, kellele tehtud annetusi ei maksustata tulumaksuga lubatud piires. Kinnitame, et kogume annetusi vastavuses annetuste kogumise hea tavaga.