Kätte on jõudnud kevad ja nagu tavaks saanud, tähistame sisehooaja lõppu Retkehetkega loodusesse. Sel aastal oleme käed löönud üle-eestilise talgupäevaga ja korraldame Musta Kasti päris esimese hoogtöösündmuse. Tule Sinagi (võta ka sõbrad kaasa) ja veedame ühe vahva talgupäeva koos muusika, hariva lühiloengu ja aastapreemiate jagamisega.

Juulis esietenduva suvelavastuse “Mowgli” etenduspaik on valmis vaadatud, aga üheskoos saame ta ideaalsesse vormi viia. Saab riisuda, oksi tassida, lava ehitada ja palju muud. Tule, haara kaasa reha, löö käed külge ja seame kõik korda, et Mowgli suveseiklus saaks alata!

Tööd on tegemas nii “Mowgli” trupp kui ka teised Musta Kasti liikmed. Kõik on oodatud, nii suured kui väikesed. Registreeri üritusele talgupäeva lehel!

Pärast tööd sööme talgusuppi, lahutame meelt Haldi Välimäe pakutava muusikaga ja kuulame Tartu Ülikooli rakenduslingvistika lektori Virve-Anneli Vihmani lühiloengut teemal “Metslapse lingvistika: kas metsas kasvanud laps saab õppida rääkima?”

MIS VEEL

Talgupäeval jagatakse ka iga-aastaseid Musta Kasti aastapreemiaid, mille tulemustele saad ka sina kaasa rääkida! Anna enda hääl sellel lehel. Hääletus on avatud kuni 03.05.18 (k.a).

Kohapeal on võimalik osta ka sooduspileteid suvelavastusele “Mowgli” (kaardimakse võimalus olemas).

AJAKAVA

11:00 Ühisstart TARTUST (Genialistide Klubi hoovist, Magasini 5)
12:00 Kogunemine Eesti Maanteemuuseumis Põlvamaal Varbuse vallas
(kogunemisaeg neile, kes tulevad mujalt)
12:15-15:00 Töö, töö, töö
15:00 Lõunasöök
15:30 Loeng ja muusikaline vahepala + aastapreemiate jagamine
17:00 Päeva lõpp ja kojusõit
18:00 Tagasi Tartus

KUIDAS SINNA SAADA?

Tule oma või sõbra autos – või broneeri koht teatri abiga. Kui sul on transpordiga abi vaja, siis uuri lähemalt arutelu fb-ürituse lehel või kirjuta meile info@teatermustkast.ee!