Pärast suve on esimene võimalus Musta Kastiga kohtuga päris septembri alguses, kui Tartus kuulutab sügise lähenemist iga-aastane Draama festival. Sel korral oleme kutsutud esinema Ingomar Vihmari lavastusega "Kolm õde" ning meid saab koduses Genialistide Klubis näha 10. septembril kell 19 ning 11. septembril kell 16. Draama festivalil on veel muudki põnevat kavas, seal hulgas ka Endla teatri versioon "Kolmest õest" - soovitame julgelt kava uurida, kuniks pileteid kuhugi veel saada on! Praegu on lootust, sest lisapiletid on müüki paisatud.
Märtsi lõpus Tallinnas ja Paides toimuma pidanud "Carmeni" etendused jäid ära. Oleme leidnud asendusajad! Tallinna etendus toimub 3. oktoobril, Paide etendus 10. oktoobril. Piletite ümbervahetamiseks saatke need palun aadressile kassa@pamt.ee ning kirjutage, millise etenduse vastu soovite pileteid vahetada. Kui uued ajad ei sobi, siis on võimalik pilet teatrile tagasi müüa. Selleks saatke oma nimi, IBAN kontonumber ja piletid aadressile inge.lagi@paide.ee. Tagasimakse tehakse esimesel võimalusel.
Mõned mõtted teatrikülastuseks:
  • Kui tunned ennast haigena, jää koju! Kindlasti leiad mõne sõbra, kellele teatripilet edasi kinkida.
  • Teatris on soovituslik kanda maski.
  • Võid tarbetute kokkupuudete vältimiseks arvestada, et saali pääseb umbes 10 minutit enne etendust.

Must Kast tegutseb 27. märtsist 2014 põhikohaga Genialistide Klubis Tartus. Must Kast usub teatrisse, mis ei manifesteeri end sõnades, vaid tegudes; teatrisse, mis kasvab koos oma publikuga; teatrisse, mis kunstilisi allahindlusi tegemata võib kõnetada igaüht.

Ole alati meie tegemistega kursis – TELLI UUDISKIRI SIIT!

🇬🇧 Want to know more about this theatre in Tartu? 🇬🇧