Must Kast on teater, mis tegutseb alates 27. märtsist 2014 põhikohaga Tartus, Genialistide Klubis. MTÜ Must Kast registrinumber on 80365052 ning aadress Marja 22-6, Tartu 51007. Tutvu meie ajalooga siin, aga juhatuse, põhikirja ja majandusaasta aruannetega siin.

Must kast kui lavatüüp on midagi sellist, mis on avatud kõigile võimalustele ja kus teatriime võib sündida millest iganes. Sellesse Must Kast kui teater usubki – vormipiiranguteta maagia sündi. Teatrisse, mis ei manifesteeri end sõnades, vaid tegudes, teatrisse, mis kasvab koos oma publikuga, teatrisse, mis kunstilisi allahindlusi tegemata võib kõnetada igaüht.

ANNETUSED MEIE TEGEVUSE TOETUSEKS ON OODATUD arveldusarvele EE617700771001252597 (LHV Pank, MTÜ Must Kast). Oleme kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja, kellele tehtud annetusi ei maksustata tulumaksuga lubatud piires. Kinnitame, et kogume annetusi vastavuses annetuste kogumise hea tavaga. Must Kast on liitunud “Ma armastan aidata” annetuskeskkonnaga, mille kaudu kogume raha väikekaubiku ostuks.

Ning veel üks tagasihoidlik palve! Palun ärge tooge meie meeskonnale kingiks lõikelilli. Me ei salga, et meile meeldivad väga teie kingitused, üllatused ning eeskätt armastus, mis te neisse panete, kuid palume teil vormiks valida midagi muud. Hoiame koos maailma ja jätame lilled põldudele. Aitäh!